Materský raj naživo – prednáška vo Villa Betula Rezort

V sobotu 17.2.2018 o 16:00 sa v rezorte Villa Betula uskutočnila prednáška na tému Materský raj. Išlo o komplexnú prezentáciu o empatickom kontaktnom vzťahovom rodičovstve. Prierez prednáškou bol nasledovný:

1. Na pôrode záleží
2. Dieťa patrí k matke. Prežite nádherný bonding.
3. Podpora reflexov pre úspešné dojčenie
4. Šatkovanie novorodenca
5. Spoločné spanie
6. Opýtajte sa čokoľvek o materstve

Celá akcia prebiehala v príjemnej atmosfére vzájomných rozhovorov, ktoré dokonale dopĺňali odprezentované odborné informácie. Skúsené maminy aj tehotné ženy prijali cenné rady a vzájomnú podporu. To všetko sa dialo v domáckom prostredí priamo na „gauči“ Babylandu, odkiaľ mali maminy blízko k svojim ratolestiam šantiacim s animátorkami. Pretože prišli celé rodinky, mohli využiť rozmanité atrakcie, ktoré Villa Betula ponúka.

V úvode prezentácie som predstavila svoj najnovší projekt, online kurz Materský raj. Maminy mali možnosť priamo vidieť časť úvodného videa – vybrala som rozhovor s pôrodnou asistentkou.

Pokračovali sme v duchu bondingu a toho, že „dieťa patrí k matke“. Vysvetlili sme si, prečo je dôležité, aby vám vaše vytúžené dieťa hneď po pôrode neodniesli. Nakoniec sme predebatovali tému dojčenia, nosenia a spoločného spania. Celú prezentáciu podčiarkovali veľmi emotívne a autentické videá. Prednáška prešla do príjemnej diskusie o klasických materských starostiach a radostiach. Oddýchli sme si a pokávičkovali tak, ako sa na Materský raj patrí.

Vážim si, že na prednášku prišli kompletné rodinky z rôznych kútov Slovenska. Veľmi za to ďakujem, pretože je to krásne zadosťučinenie  mojej práce. V lete plánujem ďalšiu prednášku vo forme wellness pobytu s vírivkou a masážou. Ak vás to oslovilo, sledujte ma aj na facebooku a nenechajte si ujsť ďalšiu príležitosť na skvelé popoludnie v Materskom raji.

Pozrite si video:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *