Materský raj – zdarma

Materský raj
Vydaj sa so mnou na cestu do materského raja, alebo ako byť spokojná, vyrovnaná a pohodová matka.

Čo hovoria ľudia, ktorí už Materský raj čítali?

Aďkin pripravovaný ebook o kontaktnom rodičovstve ma úplne dostal a chytil za srdce. Nie je to iba taký obyčajný ebook, ale jej osobná spoveď. Kus jej života a skúsenosti, ktoré vám s láskou ponúka, aby ste sa nemuseli učiť na vlastných chybách. Je to inšpiratívne dielo, ktoré vám ukáže cestu ako krásne a prirodzene sa dá prežívať materstvo a pritom nestratiť ani samu seba. Ďakujem za nás všetky. – mamina Zdenka, referentka
Materský raj je pre mňa príbehom zrodenia ženymatky, schopnej objaviť a prebrať svoje kompetencie. Je cestou sebapoznania a integrity, ale najmä prijatia a naplnania všetkých svojich životných rolí. Materský raj je skutočným svedectvom o láske a vzťahu, ktoré Adriana žije vo svojej rodine, a ktorých základné piliere zdieľa s ostatnými matkami. Ukazuje spôsob, ako žit vzťahovú výchovu ozajstne a bez straty seba samej, ako udržať krehkú rovnováhu medzi príjimaním a dávaním. Je tým, čo by mala každá matka aspoň raz vziať do rúk. – mamina Renátka, psychologička
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 4 reviews
by Katarina on Blank Business Name
💚💚💚💚💚

Adrianka, pri čítaní som aj plakala,aj,sa usmievala. Je to nadherny príbeh,ktorý je blízky veľa mamičkám. Chvalabohu ja som bola príprav na na deti tak,ako,si to príroda žiadala. Ale ja som jedna z mála,ktorá nezažila to,čo ty. Takže odporúčam hlavne budúcim mamickam. 😙😙😙😙si skvelá pre to co robíš;-)

by Romanka on Blank Business Name
Srdiečkové 😉

Som velmi rada ze tento nadherny projekt vznikol. Prave vdaka tvojim videam som sa naucila po prichode z porodnice ako si naviazat dcerku do babysatky... Zeny, prvorodicky potrebuju pocut, vediet ze vsetko ide aj takto pekne, ze sa nemusime len trapit ... Ty, Adi, si skvela ze taketo nieco vytvaras. Dakujem.

by stanka on Blank Business Name
Perfektné

Tento e-book je presne to, co by si kazda nastavajuca mama mala vziat ako povinnu vybavu do porodnice! Su tam informacie velmi dolezite pre vybudovanie jedinecneho vztahu medzi matkou a dietatom. Je mi velmi luto cim si musel prejst moj prvorodeny syn len kvoli tomu ze som sa k informaciam o vztahovej vychove dostala podstatne neskor. Maminky, prosim, citajte tento e-book stale dookola aby sa vam kazda info dostala az pod kozu.

by Gabriela on Blank Business Name
skvelé

Ďakujem, Adrika, že sa naše životné cesty stretli. Za Tvojou prácou je kopa skúseností a lásky. Dávaš mne aj ostatným maminkám tú podporu, ktorú neraz strádajú, či už v rámci rodiny, či od okolia a lekárov. Ja som nemala problém byť kompetentnou mamou, hoci som prvorodička, ale netvrdím, že ma Tvoja práca nepovzbudzuje, nezdokonaľuje a neučí. 🙂 Som neskutočne rada, že nahlas hovoríš o veciach, o ktorých iní mlčia a nielen to, ale snažíš sa ich reálne meniť. Milujem svoje dieťa, ale milujem aj seba, páči sa mi, že práve túto cestu podporuješ. Rešpektovať a byť rešpektovaný, milovať a byť milovaný. Žiadne všeobecné pravidlá nejestvujú, mnoho odpovedí máme len a len vo svojich srdciach, je super, že nám pripomínaš, aby sme na to nezabúdali. Držím TI palce a teším sa na Tvoje ďalšie prácičky. Tvoja Gabi.