„Tak tento je iný!“, zaznelo na Nosičskom festivale v Bratislave a krst v LH

30. 09. 2017, Bratislava: Nosičský festival

Ráno o pol piatej som už nemohla spať. Poznáte to. Cestovná horúčka. Bolo toho na mňa v poslednej dobe naozaj veľa. Ešte o polnoci pred cestou som dopisovala článok pre časopis Dieťa a celý týždeň sa niesol v znamení príprav na krst môjho diela „Návody na viazanie“ a nosiča „Afroditi Kengurka (AK)„. Tak som sa rozhodla pre minimalizmus vo forme prezentačného stánku, aby som to zvládla. Bola som už unavená.

Tá neskutočná energia ráno ma premohla. Vedela som, že je to veľký deň. O siedmej som sa mala zastaviť v tlačiarňach v Martine po moje čerstvo vydané dielko. Pamätám sa na deň, keď mi niekto z priateľov na facebooku pred pár rokmi napísal odkaz: „Adi, Ty raz budeš písať knihy“. Vtedy som sa pousmiala a ani trochu som tomu neverila. A dnes je kufor mojej astričky naplnený mojim autorským dielkom s číslom ISBN, vydaným vo vysokom náklade.

Okolo 7:15 som štartovala z Martina smer Bratislava. Stále som bola plná energie a v aute hrala stará Sepultura. Naplno som si užívala trochu pokoja a rýchlu jazdu autom. Premýšľala som, že je to naozaj veľká vec. Nielen moje dielo, ale aj môj nosič, ktorý je skutočne vo finálnej podobe. Moje štvrté dieťa, ktoré sa narodilo z lásky. Kengurka je proste vášeň a láska rovnako ako všetko, čo na jej pôde vznikne.

V Bratislave ma čakali moje maminy, oteckovia. Vydarila sa aj moja prednáška nazvaná „Ako byť mamou a nezblázniť sa“. Maminy skúšali nosič AK a boli očarené. Presne tak, ako ja. Som šťastná, pretože môj produkt sa mi naozaj podaril a je prepracovaný do najmenšieho detailu. Pre matky znamená skutočné pohodlie a detičky si to v ňom vyslovene užívajú. Elegancia, štýl, komfort a bezpečie je to, čo nosič AK sľubuje. No nielen sľubuje, on taký naozaj je!

A čo naň teda povedali maminy? Hotový raj!

„Sedí perfektne. Malá má 4 mesiace.“ Zuzka

„Najviac sa mi páčia tie popruhy.“ Monika

„Tak tento je iný!“ Julinka

„Ak mám povedať jednu vetu, stačí jedno slovo: SUPER!“ Rado

„Ľutujem, že som si kúpila iný nosič.“ Radka

Cesta spať bola v znamení koncertu Led Zeppelin. Bola som v ozajstnom flow (duševný stav absolútne sústredenej motivácie, pocit spontánnej radosti a nadšenia pri vykonávanej činnosti – poznámka autorky). Užívala som si každý tón a myslela som na ľudí, ktorých som stretla. Ďakujem zo srdca všetkým mojim fanúšikom za podporu a návštevu môjho stánku. Onedlho sa vidíme doma v Liptovskom Hrádku a potom aj v Košiciach.

1. 10. 2017, Liptovský Hrádok: Krst môjho diela „Návody na viazanie“ a nosiča Afroditi Kengurka

Oslavy a krst doma v Liptovskom Hrádku sa niesli vo veľkom štýle. Zažila som výnimočný deň s výnimočnými ľuďmi a fotografie z udalosti hovoria za všetko. Krstnými mamami sa stali moja pravá ruka Katarína Hugáňová a moja talentovaná grafička Veronika Štefúnová. Nechýbali emócie v tvárach, zábava a dokonca skutočné dojatie.

Tak ako v Bratislave, aj maminy doma na Liptove ostali z mojich produktov očarené. A tu by som sa zastavila, pretože to „doma“ nevystihuje toto popoludnie presne. Prišli totiž maminy a rodinky z celého Slovenska: z Nitry, Gelnice a Dolného Kubína.

Reakcie boli rovnaké ako v hlavnom meste a preto som sa dnes rozhodla, že s dielkom aj s nosičom urobíme niečo v štýle „Tour de Slovensko“. Už teraz sa teším. Sledujte nás.

Na záver ďakujem všetkým drahým priateľkám, maminám a rodinkám za podporu a tiež svojim partnerom za pomoc pri prípravách tohto výnimočného dňa. A ja utekám do stánku po super článok o spoločnom spaní, ktorý mi vyšiel v časopise Dieťa.

Predobjednávky na nosič píšte: info@kengurka.sk

S láskou, Adriana alias Kengurka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *